Usługi

Zapoznaj się z naszymi usługami

NASZE USŁUGI

Produkcja wydarzeń

Zajmujemy się kompleksową produkcją wydarzeń. Nasze podejście opiera się na latach doświadczeń w projektowaniu eventów. Każde zlecenie jest traktowane w pełni idywidualnie, co pozwala zachować dbałość o każdy najmniejszy szczegół, który ma wpływ na ogólny wizerunek. Finalny wygląd wydarzenia, to kilkadziesiąt godzin przygotowań: zarys ogólny-> techniczne podejście do eventu -> wizualizacje -> wykonawstwo. W tych paru krokach sprawimy, że wygląd Twojego projektu będzie niezapomniany!

Technika estradowa

Technika estradowa to branża, która jest prawdopodobnie jedną z najszybciej rozwijających się branż w Polsce i na świecie. Zaplecze nowoczesnego sprzętu, który cały czas jest przez nas modyfikowany pozwala zadbać nam o bezpieczeństwo w trakcie Twojego wydarzenia. Nowoczesny sprzęt wymaga ogromnego doświadczenia w konfigurowaniu całej apartatury, toteż firma Soundbase współpracuje z najbardziej doświadczonymi w Polsce realizatorami. Ponadto nasza załoga ciągle nabiera wiedzy podczas szkoleń.

Marketing

Nie masz czasu? Nie masz wiedzy? Chcesz wypromować swoje wydarzenie? Chcesz wypromować swoją osobę? Nasze wieloletnie doświadczenie w socialmediach sprawi, że zasięg Twojej reklamy będzie rósł, a klienci, czy też goście będą informowani o Twoich zmianach na bieżąco. Nasz marketing to fundament Twojego sukcesu !

Booking

Planujesz event, a nie masz pomysłu na artystę, który umili czas Twoim gościom? Lata pracy w branży pozwoliły uzyskać nam bardzo szeroką gamę kontaktów, z którymi współpracujemy na codzień. Dzięki nim możemy zatroszczyć się o wspaniałych artystów takich jak: artyści wielkoformatowi, komicy, kabarety, i inni!

Szkolenia

Jako jedyna z niewielu firm w Polsce jesteśmy wpisani do rejestru istytucji szkoleniowych w branży techniki estradowej. Dzielimy się wiedzą z innymi. Prowadzimy szkolenia na każdym poziomie. Mając dostęp do najnowocześniejszego sprzętu możemy zapewnić bardzo wysoki poziom szkolnictwa. Współpraca z ludźmi, którzy pracują w branży na codzień przynosi fantastyczne efekty.

Eventy

Organizujesz wydarzenie, na które potrzebujesz: DJa, wodzireja, czy też animatora? Idealnie trafiłeś. Nasza grupa zapewnia świetną zabawę na Twoim przyjęciu. Obsłużymy Twoje -stki, wesela, studniówki i inne tego typu wydarzenia. Mamy bardzo bogaty repertuar, który sprawi, że nie bedziesz w stanie zapomnieć tej nocy!

Wynajem sprzętu

Posiadamy profesjonalne zaplecze sprzętu, który jesteśmy w stanie udostępnić Tobie, jeśli tylko przyrzekniesz, że zadbasz jak o swoje. Jeśli nie wiesz, jak używać naszego sprzętu, nie martw się - przeszkolimy Ciebie, bądź zapewnimy Tobie pełną obsługę.